Rato Pana
अर्थ समाज हाइलाइट-समाचार

खैराे हिराेइन सहित वडाध्यक्ष नियन्त्रणमा ।

Advertise:

पर्सा, ४ साउन

पर्सा प्रहरीले लागु औषध खैराे हिराेइनसहित एक वडाध्यक्षलाई नियन्त्रणमा लिएकाे छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट सदा पाेसाकमा खटिएकाे प्रहरीले वीरगंज महानगरपालिका वडा नं. १९ बर्वास्थित तिलावे पुल नजिककाे सडकबाट आइतबार राती १०:३० बजे पकहा मैनपुर गाउँपालिकाकाे वडा नं. १ धाेरेका वडाध्यक्ष अम्बिका सहनीलाई नियन्त्रणमा लिएकाे हाे ।

वडाध्यक्ष सहनी चढेको ना १ ब ३५९५ नम्बरकाे सरकारी पल्सर मोटर साइकलकाे फिल्टर बक्सबाट ७९ ग्राम खैरो हिरोईन जस्तो देखिने बस्तु फेला परेकाेले नियन्त्रणमा लिइएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायब उपरिक्षक ओमप्रकाश खनालले बताए ।

पक्राउ परेका वडाध्यक्ष सहनी नेकपा एमालेबाट निर्वाचित वडाध्यक्ष हुन् ।

यस्तै, उनकाे पछाडी संग सगै आएको ना ६२ प १९४२ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार साेही ठाउँ निवासी बर्ष ४० को बलिष्टर सहनी र सोही मोटरसाइकलकाे पछाडी सवार साेही ठाउँ निवासी बर्ष ५२ को राम आदेश सहनी समेतलाई नियन्त्रणमा लिइएकाे प्रवक्ता खनालले जानकारी दिए ।

पक्राउ परेका बलिष्टर सहनी पकहा मैनपुर गाउँपालिका वडा नं. १ कै वडा सदस्य हुन् भने अर्का आदेश सहनी पनि वडाध्यक्ष सहनीकाे नजिककाे व्यक्ति हुन् ।

Related posts

Leave a Comment