Rato Pana
समाचार समाज

निशुल्क उपल्ध भएकाे १८ काेठे सुविधा सम्पन्न भवनमा मानव सेवा आश्रम सारिदै

Advertise:
Advertise:
Advertise:

वीरग‌ंज । वीरगंज महानगरपालिकाकाे वडा नं. ९ रानिघाटमा रहेकाे मानव सेवा आश्रम अर्काे ठाउँमा सर्ने भएकाे छ । मानव सेवा आश्रमले बिहिबार आश्रम मै पत्रकार सम्मेलनकाे आयाेजना गरी रानिघाटस्थित रहेकाे आश्रम वीरगंज महानगरपालिका कै वडा नं. २५ श्रीसियामा सार्न लागिएकाे जानकारी गराएकाे हाे । 

मानव सेवा आश्रमकाे लागि श्रीसियामा उपलब्ध भएकाे भवनमा आश्रममा रहेकाहरुलाई असाेज १० गते घटस्थापनाकाे दिन सार्न लागिएकाे मानव सेवा आश्रम वीरगंजकी सानु गुरुङले वताइन । हाल आश्रममा ५० जना रहेकाे वताउँदै रानिघाटस्थित भवनमा सेवा दिन गार्‍हो भइरहेकाेले नयाँ भवनमा सार्न लागिएकाे उनले जानकारी गराइन ।

पत्रकार सम्मेलनमा वाेल्दै गुरुङले दशै, तिहार एवं छठ पर्वको बेला अझै थप्न सकिने भएकोले सेवा सहज होस भनी रानिघाटबाट नयाँ भवन श्रीसियामा सार्न लागिएकाे वताइन ।

रानिघाटस्थित भाडाकाे भवनमा रहेकाे आश्रम निशुल्क रुपमा श्रीसिया उपल्ध भएकाे १८ काेठे सुविधा सम्पन्न भवनमा सार्न लागिएकाे मानव सेवा आश्रमका दिवेश गुप्ताले वताए । उनले यहाँ भन्दा त्याँहा प्रयाप्त, फराकिलाे र सुविधा सम्पन्न ठाउँ भएकाे सार्न लागिएकाे वताए । 

प्रदेश सभा सदस्य रमेश कुर्मीकाे संसदिय काेषबाट निर्माण भएकाे भवनमा आश्रमकाे आफ्नाे भवन नबन्नुजेल सम्मकाे लागि सार्न लागिएकाे वताइएकाे छ । 

Advertise: Advertise:

Related posts

Leave a Comment