Rato Pana
Image default
मनोरञ्जन

‘तारक मेहता का उल्टा चश्मा’ मा ‘दयाबेन’को पुनरागमन

Advertise:Advertise: Advertise:
Advertise:

काठमाडौं । टिभी सिरियल ‘तारक मेहता का उल्टा चश्मा’ सन् २००८ मा सुरु भएको थियो । त्यसबेलादेखि अहिलेसम्म यो शो दर्शकको मनपर्ने कमेडी शो बनेको छ । शोमा ‘दयाबेन’ को भूमिका निर्वाह गरेकी अभिनेत्री दिशा वकानी सन् २०१८ देखि शोबाट गायब छिन् । वास्तवमा उनी आमा बनेदेखि नै ब्रेकमा छिन् ।

तर फ्यानहरु ‘तारक मेहता का उल्टा चश्मा’ मा दिशाको फर्किने प्रतिक्षामा छन् । यसैबीच, पछिल्ला केही दिनदेखि मानिसहरूले चाँडै दयाबेनको शोमा प्रवेश गर्ने अपेक्षा गरिरहेका छन् । वास्तवमा, हालै सो शोको एक प्रोमो रिलिज भएको थियो जसमा ‘दयाबेन’ फर्किने संकेत दिइएको थियो । त्यसयता धेरैले सामाजिक सञ्जालमा शोका निर्माताले उनीहरूलाई मूर्ख बनाएको भनाइ गरिरहेका छन् ।

यसअघि शोका निर्माता असित कुमार मोदीले दयाबेन शोमा फर्किने संकेत दिँदै यो पात्र दिशा वकानीसँग वा बिना शोमा फर्किने बताएका थिए । दिशा सुत्केरी बिदामा गएदेखि शोका निर्माताहरु उनको फर्कने प्रतिक्षामा छन् । यस्तो अवस्थामा अहिले असित कुमार मोदीले हालैको एक अन्तर्वार्तामा दिशा वकानीको शोमा फर्किन सम्भव नभएको कारणले दयाबेनको चरित्रका लागि नयाँ अनुहारको अडिसन दिइरहेको बताएका छन् ।

तारक मेहता का उल्टा चश्माका निर्माता असित कुमार मोदीले भने, ‘अब यो कथाको कुरा हो । हामी सबै ठीक गर्दैछौं तर केहि समय लाग्नेछ । म सहमत छु कि दर्शकहरुले हामीलाई दुर्व्यवहार गरिरहेका छन् किनभने दर्शकहरू शोमा भावनात्मक रूपमा जोडिएका छन्।

म अनलाइन टिप्पणी गर्ने मानिसहरूको बारेमा सोच्छु। उहाँको विचारलाई हामी सम्मान गर्छौं । दया भाउजु आउनु हुनेछ । हामी दिशा वकानीलाई दयाको रुपमा फर्काउन चाहन्छौं तर हामी पात्रको लागि अडिसन पनि दिइरहेका छौं । असित कुमार मोदीले भने, ‘‘यदि उनी (दिशा वकानी) शोमा कमब्याक गर्छिन् भने यो राम्रो हुनेछ किनभने उनीहरु परिवार जस्तै छन् ।

तर उनको फर्कन सम्भव नभएकोले ‘दयाबेन’ को पात्रका लागि अडिसन दिइरहेका छौं । निर्माता निर्माताको हैसियतमा म ‘दयाबेन’ फर्किन चाहन्छु । ‘दया भाभी’ पनि अबको केही महिनामै देखिने छ । ‘दयाबेन’ रातारात फर्किन सक्दैनन् । लामो समयदेखि बेपत्ता भएकाले हामीले उनको लागि ठूलो पुन प्रवेश गर्नुपर्नेछ।

Advertise: Advertise:

Related posts

Leave a Comment