Rato Pana
Image default
विदेश समाचार

जागिर बचाउन अफिसमै सुत्दै ट्विटरका कर्मचारी

Advertise:Advertise: Advertise:
Advertise:

टेस्लाका सिइओ एलन मस्कले कम्पनी सम्हालेको केही समयपछि नै एक कर्मचारीले ट्विटर अफिसमा सुत्दै गरेकी एक महिलाको तस्बिर ट्विट गरेका छन्।

वासिङटन डिसी : टेस्लाका सिइओ एलन मस्कले कम्पनी सम्हालेको केही समयपछि नै एक कर्मचारीले ट्विटर अफिसमा सुत्दै गरेकी एक महिलाको तस्बिर ट्विट गरेका छन्।

एलन मस्कको निर्धारित समयसीमा काम पूरा गर्न ओभरटाइम काम गरेपछि अफिसमा सुत्दै गरेकी आफ्नी बोसको तस्बिर ट्विट गरेका हुन्। ५१ वर्षीय मस्कले ४४ अर्ब डलरमा सोसल मिडिया कम्पनीको जिम्मेवारी लिएको एक सातापछि नै यो तस्विर बाहिर आएको हो ।

ट्विटर स्पेसेसका प्रोडक्ट म्यानेजर इभान जोन्सले अफिसको भुइँमा सुतिरहेकी आफ्नी बोसको तस्बिर ट्वीट गरेका हुन्। तस्बिरमा ट्विटरमा उत्पादन व्यवस्थापनका निर्देशक एस्थर क्रफोर्डलाई स्लिपिङ झोलामा सुतिरहेको देखिन्छ। 

इभान जोन्सले तस्बिर सेयर गर्दै  ‘जब तपाईलाई आफ्नो मालिकबाट  केहि चाहिन्छ’ लेखेका छन्। क्रफोर्डले फोटो रिट्वीट गर्दै लेखे: ‘जब तपाईंको टोली चौबीसै घण्टा काम गरिरहेको हुन्छ, कहिलेकाहीँ तपाईं  जहाँ काम गर्नुहुन्छ त्यही सुत्नुपर्छ।’

यो तस्बिर कहिले र कहाँ खिचिएको हो भन्ने खुलेको छैन । तर जोन्सको ट्विटर बायोले उनी न्यूयोर्कमा रहेको बताउँछ। बिजनेस इनसाइडरका अनुसार, मस्कले प्रमुख परियोजनामा ​​कडा समयसीमा तोकेका कारण ट्विटरका कर्मचारी लामो समयसम्म काम गरिरहेका छन्।

ट्विटरको नयाँ प्रमाणीकरण प्रणालीमा काम गर्ने टोलीलाई समयसीमामा काम पूरा गर्न २४ सै घण्टा काम गर्नुपर्ने हुन सक्ने बताइएको छ । प्रबन्धकहरूलाई मस्कले दिएको समयसीमामा काम पूरा गर्न हप्ताको सात दिन 12-घण्टाको सिफ्टमा काम गर्न निर्देशन दिइएको छ।

प्रतिवेदनमा ओभरटाइम तलब, समयावधि वा जागिरको सुरक्षाका विषयमा कुनै छलफल नगरी यी निर्देशन दिइएको उल्लेख छ। एबीपी  लाइभ

संभार
Advertise: Advertise:

Related posts

Leave a Comment